Skip to content

Aydın Jigolo

Aydın Jigolo ajansımız sizlere yeni bir yaşam vaat ediyor. Kolay yoldan para kazanmanın ve lüks bir yaşam sürmenin keyfini bizimle yaşayacaksınız. Bayanlar yaşamlarında ki cinsel boşluğu doldurmak
ve doygunluk olabilmek için sex partnerine gerekseme duyarlar. İşte tam burada da devreye hepimiz giriyoruz.
Sizleri en iyi şekilde hazırlayarak en lüks otellerde , jakuzili odalarda görkemli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik bu durumdan kazanç sağlayacaksınız.
Aydın Jigolo Web Sitemiz üstünden bizimle iletişime geçmelisiniz. Müracaat formunu doldurduktan sonrasında özetlemek gerekirse kendinizi anlatmanız kafi olacaktır. Müracaat formunuz Aydın Jigolo Ajansı yetkilileri tarafınca incelenmektedir. İncelendikten sonrasında satın alan temsilcilerimiz tarafınca sizinle iletişime geçiliyor. Sizlere yapmanız gerekenler , fırsatlarımız ve informasyon sahibi olmanız ihtiyaç duyulan her detay aktarılmaktadır.
Tecrübeli temsilcilerimiz sizlere emek harcama prosedürümüzü , ne yapmanız icap ettiğini , sürecin iyi mi işlediğini aktaracaklar.
Aydın Jigolo Paketlerimiz 
ÜÇ AYLIK BAŞLANGIÇ PAKETİ
Haftada iki gün olgun dul bayan yönlendirmesi alıyorsunuz. Aylık sekiz toplamda yirmi dört görüşme alma hakkınız oluyor. Görüşmeleriniz saatlik ve gecelik olmak suretiyle iki şekildedir.
ALTI AYLIK DENEME PAKETİ
Haftada dört gün olgun dul bayan yönlendirmesi alıyorsunuz. Aylık on altı görüşme alıyorsunuz. Görüşmeleriniz saatlik ve gecelik olmak suretiyle iki şekildedir.
YILLIK VIP PAKETİ 
Arzu ettiğiniz gün ve saatlerde buluşma gerçekleştiriyorsunuz. Kazançlarınız öteki paketlerle aynı değildir. Tüm ayrıcalıklardan yararlanmaktasınız.
Görüşmeleriniz ev, apart, barıncak seçimi yerlerde değil gizlilik ve güvenlik açısından otelde gerçekleşir. Otele olgun dul bayan ile ortak karar veriyorsunuz. Aydın’ın en lüks otellerinde süre geçiriyorsunuz. Şundan dolayı bayağı olmak bizlere nazaran değil. En iyisini devamlı biz yaparız.
Bundan dolayı kendimize rakip tanımıyoruz. Senelerdir tecrübelerimizden edindiklerimizi devamlı kendimizi geliştirmek,sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için kullandık. Sektörde tek ajans olmak bizi onurlandırıyor. Ilk olarak hem üyelerimizin hem de bayanlarımızın memnuniyeti bizleri oldukca mutlu ediyor. Bundan dolayı en iyisini halletmeye devam edeceğiz. Şundan dolayı bunu hak ediyorsunuz.
Kolay yoldan yüksek kazançlar elde etmek isteyen beyler artık saatlerce çalışıp kendinizi yormanıza gerek kalmadı.  Bundan dolayı bizi tercih ederek kaliteli ve toplumsal yaşama haiz olabilirsiniz. Üstelik yalnız cinsel performansınız ile. Hayal şeklinde fakat gerçek… Derhal bizimle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 
 

İlgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir