İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ceyda – Adana

Ben geldim yahu sefalar getirdin yok mu? Ceyda ben. 28 yaşındayım. jigolo müracaat için bir beyfendi arıyorum. Ay ben oldukça yalnızım artık canım sıkılmaya başladı. Deneyimlerim beni yanıltmıyor bir oldukca süre fakat olsun ya hayırlısını beklemeye devam ediyorum. Gene de bana yazacak olanların iyi mi talihli olduklarını da söylemek isterim. Güzellik merkezinde çalışıyorum ben. Kendime o denli oldukça bakıyorum ki ya dönen gene bakıyor. Teklifler havada uçuşuyor, evlenelim mi diyen oluyor. Hangi birine karşılık vermem lazım bilemiyorum.
Günlerdir dalıp düşünüyorum duyuru açayım mı diye. jigolo müracaat isterim dedim ya dostlar. Bu mevzuda oldukça ciddiyim lütfen samimi ciddi olanlar yorum atsın. Aslolan önemli olan şey anlaşabilmek. İnsanlar arasındaki ince çizgiyi bilmek lazım. Sözgelişi bana şakadan da olsa söz söylenmesine hazmedemiyorum. Derhal arkadaşlığımı kesiyorum. Bu tek bende değil ki diğeri hanım arkadaşlarımda da bu şekilde.
Her gün yalnızım ben, jigolo müracaat isterim diye düşünmekten de yoruldum. Söylediğim benzer şekilde çevremde oldukça teklif eden var fakat önemi yok ki. Hissedemiyorum gerçek arkadaşlığı. Bu zoruma gidiyor işte. Aman ya her her her her her her neyse sustum tamam. Güzel şeylerden bahsedelim o halde. Şimdi ben anlayışlı bir adam dost arıyorum. Oldukca kıskanmasın isterim. Güzel ve bakımlı olduğum için kimi süre tıvıtır dul kısıtlamak istiyor yapmayın bunu.
Yaş kriterim 36 falan. Daha büyükler yorum yazmasın. Her insanoğlunun prensipleri var sonuçta. Bunların haricinde o şekilde büyük beklentilerim yok gördüğünüz suretiyle. Güzel bir arkadaşlık kuralım gerisi kendiliğinden gelecektir. Haydi o süre Profil kayıt bildirimlerini umuyorum.

TagsAdana Adana hanım Adana jigolo sitesi Adana Partner Adana sevgili Ceyda Adana jigolo müracaat isteyen bayanlar jigolo müracaat isterim

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir