Skip to content

Diyarbakır’da Jigolo Aranıyor !

Merhaba sizde jigolo olmak istiyor ve bunu şehriniz de mümkün olmadığını mı düşüyorsunuz? Size güzel bir haberimiz var. Artık Diyarbakır’da jigolo olmak olanaksız değil. Yaptığım araştırmalar sonucu edindiğim bilgileri özetlemek gerekirse özetlemeye itina göstereceğim. Tüm sorularınızın cevaplarını bu makalede bulabilirsiniz.
Diyarbakır’da jigolo talepleri ne düzeydedir?
jigolo
Son dönemlerde jigololuk vatanımızda  yoğun talep görmekte. Birçok bey hem keyifli süre geçirip hem de para kazanma fikrini oldukça cazip görmekte.
Diyarbakır’da jigolo talepleri mevcuttur fakat İstanbul ve İzmir şeklinde büyük şehirler kadar rağbet görmemektedir.
Diyarbakır’da Ne çoğunlukla Görüşmeye Gidebilirim ?
Görüşme taleplerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu durum haftada iki gün görüşme garantiniz olur !
Diyarbakır Jigolo Buluşmalarda Nelere Önem Vermelidir ?
Bayana karşı her  süre nazik ve kibar olunması gerekmektedir.
Buluşmanıza temiz giysiler ile gidilmelidir , kişisel temizliğe önem verilmelidir.
Buluşmalar esnasında gizlilik ihlali olacak durumlardan uzak durmakta yarar vardır.
jigolo
Ses kaydı , video kaydı ve fotoğraf çekimi kesinlikle yasaktır. Olduğu takdirde hakkınızda yasal işlem süreci başlatılır.
Nerede ve iyi mi görüşme olur?
Görüşmeleriniz otellerde gerçekleşmektedir. Diyarbakır jigoloları görüşmelerini merkezi konumlardaki otellerde gerçekleştirmektedir.
NOT : Görüşme yapacağınız oteller konumuzdaki lüks otellerde olur barıncak seçimi yerlerde görüşmeler  yasaktır.
Konum olarak her ne kadar doğu ana dolu bölgesinde de olsanız çevrenizde ki kişilerden yola çıkarak bizim burada bu şekil iş olmaz canım s
jigolo
açmalık şeklinde düşünceleriniz var ise bu biçim şeyleri bir kenara bırakın. Her kadının kendine gore cinsel gereksinimleri olmaktadır. Bu biçim şeyleri karşılamak adına ülkemiz şartlarını da düşürsek jigoloya gereksinim duyulması oldukça düzgüsel bir durumdur.
Diyarbakır da tıpkı diğeri illerimiz de olduğu şeklinde jigoloya gereksinim duyulmaktadır. Jigolo olmak için lüzumlu tüm olanakları sağlaya bileceğinizi düşünüyorsanız eğer çalışmaya başlayacağınız ajans linkini buraya bırakıyorum.
Son olarak bir ajansla çalışmaya adım atmak istediğiniz takdirde kayıtların ücretli bulunduğunu göz önünde bulundurarak bir müracaat formu doldurun. Sonuçta parasız bir halde kimse mevzuyla ilgili iş imkanı sunmaz. Jigololuğun size sunmuş olduğu cazip iş imkanı yardımıyla oldukça toplumsal bir çevreniz olacağının da bilince olun.
Bir oldukça olgun hanım artık bir tık uzağınızda.
İlgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir