İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gülce – Malatya

Gülce ben iyi günler. jigolo müracaat isteyen işyar bayanlar arasındayım. Evet oldukca şükür çalışıyorum işyar olarak yalnız evlenmeye karar verdim. Yaşım 32 ve sanırım zamanı geldi. Hatta geçiyor şeklinde de. Benim şimdiye kadar çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmam gerekiyordu :). Bunun haricinde naturel olarak ki her güzel hanım şeklinde bazı isteklerim önceliklerim kriterlerim var. Ilk olarak tıvıtır dul içinde fark yapmam yalnız bazı durumlara da dikkat ederim. Sözgelişi insanoğlunun kendine bakması lazım. Ya da ne bileyim saygılı ve dürüst olması da lazım. Örnekleri ilanımın devamında çoğaltacağım. Bir de bildiri atanlara numaramı vermeyi düşünüyorum. Yalnız bu şekilde güzel bir kontakt kurma şansımız olacaktır.
jigolo müracaat isteyen işyar bayanlar ilanlarını açmaya devam ediyor. Bu ne demek biliyor musunuz? Gerçek yaşamdan sanırım umut yok. Doğrusu gerçek dünyadaki insanlara güven yok. Haliyle sanal ortamda kurulacak arkadaşlıklar daha güvenilir olabiliyor. Buradan isteklerini önceliklerini yaşamak istedikleri yaşamı belirtiyorlar. Şartlar uygunsa görüşmek istiyorlar. Sanırım aşk değilde mantıklı olanı arıyorlar. Organik olarak her hanımda bu durum değişik olsa da ben bu şekilde düşünüyorum.
Yaşımın 32 olmasına bakmayın. 25 şeklinde duruyorum. Oldukca sempatik sıcak kanlı biriyimdir. Değişik şeyleri severim. Yeni bölgelere görmeye bayılırım. Gezmeyi severim. Bilhassa de zamanı bölgeleri. Futbol ile asla aram yoktur. Bunu niçin yazdığımı güvenilir olun bilmiyorum bende. Tertipli spor yaparım aslına bakarsanız fiziğimden net anlaşılır.
Naturel olarak bakımlı olduğum için sürekli insanlarla iyi geçinirim özetlemek gerekirse severler beni. Bakımlı olduğumdan da değil, güzel bir görünüşüm var. Bu yüzden yanımda oturmak bile insanlara öz güven sağlıyor sanırım. Dostlar bunun haricinde evleneceğim kişinin emek vermesi gerekiyor. Bu durum hakkaten önemli benim için. Ha naturel olarak çalışmayanlar da mesajlarını atabilir fakat yalnız dost olabiliriz.
Gördüğünüz suretiyle o şekilde büyük beklentilerim yok. Bu saatten sonrasında mutlu olmak isterim ben. Değişik bir beklentim olmayacaktır. Aslına bakarsan çalışıyorum, kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Bu bana yeter. Nerede oturduğumu falan da telefonda sorarsanız paylaşırım. Fakat bildiri atmayanlara data vermek istemiyorum. Bu şekilde işte dostlar. Işgören hanım dost arıyorum diyenler buyursun mesajlara şimdi. Heyecanlıyım birazcık. İlk kez bir jigolo sitesi ilanı açtım sonuçta. Profillerinizin bildirimini bekliyor olacağım.
Görüşmek suretiyle.

TagsArkadaşlık Aşk jigolo müracaat isteyen bayanlar jigolo müracaat isterim jigolo sitesi ilanları jigolo sitesi teklifi Romanya Romanya jigolo sitesi yurt dışı jigolo sitesi yurt dısında jigolo sitesi yurt dısından hanım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir