Skip to content

Iyi mi Jigolo Olunur ?

; Merhaba ! Jigolo olmak istiyor ve işleyişin iyi mi ilerlediği merak mı ediyorsunuz ? Ilk olarak size bu yazım da jigololuk nedir ; kimler üye olabilir , emek harcama zorluğu nedir , üye olmak mecburi mudur , iyi mi jigolo olunur olgun bayanlar nelerden hoşlanır bu biçim şeyleri cevaplayacağız hazırsanız başlamış olalım !
Jigolo Ne Anlamına gelir ?
Olgun bayanlarla ücret karşılığı cinsel münasebette bulunan jigolo başvuru bireydir. Iyi mi jigolo olunur ? Kendine güvenen her jigolo başvuru jigolo olabilir. Belli başlı temel kurallar vardır. Bunlar nedir fazlaca kısa özetleyelim. Jigolo olacak her jigolo başvuru fert kişisel bakımına itina göstermelidir. Bundan dolayı temizlik ve titizlik her iki taraf için fazlaca önemlidir.
Emek harcama zorluğu nedir?
Emek harcama saatleri oldukça esnektir. Görüşmeler genel olarak geç saatlerde gerçekleşir. Bayanlarla çalışmak genel olarak zor olsa gerek.Bu yüzden  anlayışlı olmanız gerekmektedir. Karşınızda ne istediğini  bilen bir karı var ise onu doygunluk etmesi oldukça zor olabilir. Olgun bayanların doyumsuz olduğu bilmeniz gerekir. Netice olarak söz mevzusu olgun bayanlar olduğunda sabır ve özveri ile çalışmanızda yarar vardır.
Jigolo iyi mi olunur ?
Ilk olarak kendinize bu işi oluşturan güvenilir bir kurum bulmanız gerekmektedir. Bunun için size destek olacağım , merak etmeyin. Bu işi yapmak istiyorsanız eğer üyelik ücretini gözden çıkarmanız gerekir. Önemli olan doğru yer ile çalışmaktır bunu dikkatsizlik etmeyin.
Üye olmak mecburi mudur ?
Hiçbir kurum yada kuruluş size parasız bir halde iş olanak
ı sunmaz ve genel olarak üyelik tutarına naturel olarak tutulursunuz. Bu yüzden başlangıçta sizden ufak meblağda bir üyelik tutarı istenmektedir. Bu meblağlar 400 TL ile 1000 TL içinde değişkenlik göstermektedir.
Üye olduktan sonrasında işleyiş iyi mi olur?
Ilk olarak kişisel alan şahıs temsilciniz olacaktır. Bulunduğunuz konumdaki olgun bayanları tarafınıza yönlendirecekler. Sizin için bir buluşma oluşturacaklardır. Randevunuzun olduğu hanım ile iletişime geçersiniz. Ücret , saat ve konum şeklinde detayları hanım ile görüşüp anlaşmaya vardığınız takdirde
görüşme için ilk adımınızı atmış olmuş olmuş olursunuz. Ve bingo !  Artık yapmanız gereksinim duyulan tek şey akşam buluşmanıza özenle hazırlanmaktır. Başta ne demiştik temizlik ve titizlik buna dikkat edelim.
Olgun bayanlar ! Görüşmeleriniz  30 ile 45 yaş aralığındaki bayanlar ile gerçekleşir. 20 yaşlarında hanım ile görüşürüm hayaline kapılmamalısınız. Böylece minimum yaş 30’dur. Evet dostlar size mevzuyla ilgili kısa yazılar halinde durumu özetledim. Şimdi kendinize güveniyorsanız linki aşağıya bırakıyorum.
İlgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir