İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Iyi mi Jigolo Olurum

İstenmeyen evlatken ailenin gözdesi olan evlada…

Merhabalar. Ben de özetlemek gerekirse hikayemi anlatmak isterim.

Ilk olarak benim adım Bülent. Sivaslı bir ailenin evladı olarak İstanbul-Yenibosna’da dünyaya geldim ve gene Yenibosna’da büyüdüm. Yenibosna’yı bilen bilir; gerçek bir varoş semtidir. Her türlü it-kopuk, çakal burdadır ve buranın, cehennemden farkı yoktur.

İki abim ve üç ablamdan sonrasında, ailenin altıncı evladı olarak doğdum fakat hiçbir süre abi ve ablalarım benzer halde işe yarar ve hayırlı evlat olamadım. Okumadım bir kere… İş bulamadım. Bulduğum işleri beğenmedim vs.

Özetle akrabalarım, benden asla razı değildi. Ta ki bigün internette gördüğüm jigololuk ilanının peşinden gidip, bu siteye üye olarak jigololuk halletmeye adım atmak suretiyle aylık 15-16bin kazanana kadar. Şu anda 30 yaşındayım ve bu siteye ise 24 yaşlarında üye oldum. Galiba hayatım süresince yaptığım tek iyi şey ise bu oldu. Zengin bayanlara, işinin ehli bir jigolo olarak hizmet vermeye başladım. 25 yaşıma geldiğimde -yani bir senelik üye olduğumda- Ataköy’den süper lüks bir daire kiraladım. Arabamı aldım. Aileme hatrı sayılır bir para yardımı yaptım.

Süre içinde anladım ki paranız var ise size saygı da duyuluyormuş. Paranın almış olduğu en önemli şey de saygıymış. Şimdi tüm akrabalarım, ağzımın içine bakıyor; bir şey söylemem için heyecanla bekliyorlar bu sebeple ilk cümlem “Neye ihtiyacınız var?” oluyor. Neye gereksinimleri var ise da anında çıkarıp banknotları uzatıyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir