İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jigolo Olmak Süratli Para Kazanmak

Bu iş fırsatını yakalayanlar, oldukca talihli!

                Güzel ülkemizin her şehrinden erkekler! Bu görkemli iş fırsatı, tam da size gore… Hem oldukca para kazanabileceğiniz hem de bir adam olarak zevk dolu saatler geçirebileceğiniz bu görkemli iş yardımıyla, oldukca kısa süre içinde hayalinizdeki hayata da kavuşacaksanız.

                Türkiye’de etkinlik gösteren en ustalaşmış ve en güvenilir jigolo ajansı olarak derhal, şimdi aklınızdaki tüm sorulara yanıt verecek ve jigolo olma şansını iyi mi yakalayabileceğinizi tüm detaylarıyla anlatacağız:

–          Jigololuk nedir?

Jigololuk, bir tek erkekler tarafınca meydana getirilen bir iştir ve bu mesleğin özünde; bir insanoğlunun, bir hanımla para karşılığında birlikte olması vardır. Bir adam, jigololuk yapıyorsa; bu anlamına gelir ki bu kişi, müşterisi olan bayanlar ile cinsel ilişkiye girer, birlikte tatile çıkar ya da müşterisine, toplumsal ortamlarda (yiyecek, eğlence, kulüp, toplantı vs) beraber rol alır ve tüm bu hizmetlerinin karşılığında, müşterisi olan bayandan ödeme alır (başta anlaşılan meblağ -bayan tarafından- jigololuk icra eden kişiye takdim edilir).

–          Jigolo ol için gereksinim duyulan şartlar nedir?

Jigolo olmak için gereksinim duyulan ilk şart, on sekiz yaşını doldurmuş (on sekiz yaşından büyük) olmaktır. Yaş kriterini karşılayan her adam, organik ki jigolo olmak için uygun olmayabilir. Jigolo olmak için gereksinim duyulan diğeri şartlar da ne olursa olsun not alınmalıdır ki bu şartlar, şunlardır: Kesinlikle sağlıklı (hiçbir bulaşıcı virüs taşımayan, bulaşıcı bir hastalığı bulunmayan), güçlü (sportif, mümkünse sigara kullanmayan ve nefes problemi yaşamayan), iktidar sahibi (uzun süre etken bir halde ilişki kurabilen), cinsel yönden deneyimli (her türlü cinsel ilişkiye hazır ve bilhassa olgun hanımefendi müşterilerin gerçekleştirmek istediği fanteziler mevzusunda sorun yaşayamayacak kadar açık fikirli), dış görünüşüne önem veren (giyim, parfüm, ayakkabı ve bilumum aksesuar seçiminde dikkatli, şık, temiz, mütevazi ve iyi görünen), bilhassa ağız ve diş sağlığı mevzusunda kırılgan, nerede-nasıl davranacağını iyi bilen (her ortama ayak uydurabilecek kadar görgü ve kültür sahibi), azca ve öz konuşan (kişilerin hususi yaşamını didiklemeyen ve hususi sorular sormayan), terbiyeli (kesinlikle kaba ve argo konuşmayan), sır tutabilen (hiçbir olgun hanımefendi müşterisinin hiçbir hususi bilgisini, sırrını paylaşmayan), saygılı, bilhassa bayanlara karşı daima nazik ve centilmen bir adam, jigolo olmak için kesinlikle uygundur.

–          Jigolo ol oldukca para kazan

Jigolo ol isteyen ve jigololuk için gereksinim duyulan tüm şartları sağladığına inanan her adam, ülkemizin en ustalaşmış, en etken ve en oldukca olgun hanımefendi üyeye haiz jigolo ajansı ile iletişime girebilir ve jigololuk işi ile ilgili olarak gerekseme duyduğu her bilgiyi, danışmanlarımızdan edinerek – jigolo iyi mi olunur – konusunu, oldukça süratli ve sorunsuz bir halde çözebilir. Jigololuk yapmak isteyen ve – jigolo iyi mi olunur – sorusunun yanıtını derhal almak isteyen her aday, yazışma linkimizi tıklayarak bizlere ulaşabilir.

–          Parasız jigolo kaydı ile ilgili ne yapılabilir?

Jigololuk yapmak için uygun bir profile haiz olduğuna inanan ve jigolo olmak için fırsat kollayan her aday, parasız jigolo kaydı bağlantımız yardımıyla bizimle yazışma kurabilir ve jigolo ajansı danışman ekibimiz ile görüşerek atması gereksinim duyulan en doğru adımlar mevzusunda informasyon alabilir. Parasız jigolo kaydı bağlantımız, Türkiye’nin her şehrindeki ve on Avrupa ülkesindeki jigolo adayları için yedi gün, yirmi dört saat aktiftir ve jigolo olmak isteyen her aday, parasız jigolo kaydı bağlantımızı kullanarak ilk adımı atabilir.

–          Jigololuk müracaat bağlantısı ne süre aktive edilecek?

2021 senesi için yeni jigolo üye alımlarını başlattığımız şu günlerde, jigololuk müracaat bağlantısının da aktive edildiğini duyurmak isteriz. Jigolo adayları için günün her saatinde etken olan jigololuk müracaat bağlantısı yardımıyla, jigolo olmak için uygun olan ve jigololuk yapmak isteyen çoğumuz kolaylıkla bizlere ulaşabilir ve böylece, – jigololuk için uygun görülmesi halinde- jigolo ekibimizdeki yerini alarak yeni kariyerine derhal başlayabilir.

                Şimdi sıra sizde jigolo olmak için! Kısa sürede oldukca para kazandıran, cinsel doyuma ulaşmak için yanıp tutuşan hanımlarla zevk dolu saatler geçirmenize olanak elde eden, lüks bir yaşam sunan ve sizin; güçlü, karizmatik, varlıklı, iyi para kazanan, zevk dolu anlamış olur geçirerek gelir elde eden ve bugününü, yarınını ve geleceğini güvence altına almış bir adam olmanıza destek olacak jigololuk işine geçiş yapın ve jigoloların görkemli dünyasındaki yerinizi alın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir