jigolo şirketleri

Küflü bodrum katından, Boğaz’ı gören rezidansıma…

Her insana slm. Ben Şevki. 41 yaşlarında jigolo şirketleri üyesi bir erkeğim. Tam 12 senedir bu ajansa bağlı olarak jigololuk yapıyor ve İstanbul’un her semtinden zengin bayanlara cinsel hizmet veriyorum.

Bundan 12 yıl ilkin, şu demek oluyor ki jigololuğa başlamadan evvel ise Esenyurt’ta bir bodrum katında yaşıyordum. Duvarlarından rutubet tamamlanmamış olmayan, leş şeklinde kokan, ahırdan ayrımsız bir evdi ve bir gece ansızın bu sitede gördüğüm jigololuk ilanına başvurmakla hayatım topyekün değişti.

Fazlaca güzel paralar kazandım. Fazlaca güzel yatırımlar yaptım. Paramın her kuruşunu ise alın terimle kazandım. Ne hırsızlık yaptım ne de birilerini kandırdım. Yalnız erkekliğimle para kazanmaktayım ve bundan da gurur duyuyorum.

Hakikaten insan şeklinde hayata devam etmenin ne işe yaradığını öğrendim. Naturel ki ilk olarak bana her mevzuda destek olan ve kariyer planımı çizen gerçek jigolo şirketleri kıymetli danışman ekibine, sonrasında da bana yüzbinlerce lira ödeyen kıymetli müşterilerime, şu demek oluyor ki zengin bayanlara ve sosyetik bayanlara fazlaca teşekkür ederim.