İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özlemini çektiğim her şeye, bu site yardımıyla kavuştum.

Özlemini çektiğim her şeye, bu site yardımıyla kavuştum.
Hepinize iyi akşamlar dilerim. Ben Yavuz; babasız büyümüş ve zor bir çocukluk geçirmiş bir genç olarak İstanbul’da yaşıyorum, 32 yaşındayım ve beş senedir de bu site yardımıyla dünyanın en görkemli ve zevkli işi olan jigololuk kariyerinde ilerliyorum.
“Beş yıl ilkin -yani bu jigololuk sitesine üye olup da jigololuğa başlamadan evvel- oldukça yoksul ve çaresiz bir gençtim ve tabir-i caizse aç-susuz yaşıyordum fakat alınyazısı, bana da güldü ve jigolo olma fırsatını sundu.”
Artık güzel, rutubetsiz ve damı akmayan bir evim var; yazın kafamı dinlediğim görkemli bir yazlık evim var; son ses müzik açıp İstanbul turu yaptığım görkemli bir Audi otomobilim var. Hatta bir de bunun üstüne para biriktirdiğimi ve seneye de bir tecim şirketi kuracağımı söylemeliyim.

İşte tüm bu biçim şeyleri bana elde eden kıymetli jigololuk sitesine, müşterilerime ve naturel ki o gün üye olmaya kabul eden kendime oldukça minnettarım.
Ne diyeyim ki başka? Sevmiş olarak ve zevk alarak çalışmak; işin karşılığını misliyle almak ve lüks yaşamak için jigolo olmayı deneyin ve siz de gerçekleri, kendi gözlerinizle görün.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir