İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevda – Antalya

Sevda benim ismim. Buradan her insana devasa merhabalar. Aslına bakarsak dost arıyorum hanım üyesiz diyenler için buradayım. İlanımı açıyorum şimdi umut ederim iyi tıvıtır dul gelir üye olur. Bunun haricinde iyi mi desem, ciddi adam dost arıyorum ben ya. Bıktım valla öyleki takılmak isteyenlerden. Yaşım 31. Artık jigolo sitesi çağına geldik yahu öyleki gezelim, tozalım falan bizlerden geçti. Bununla beraber her defasında benimle dost olmak isteyenler kendini 10 günde belli ediyor. jigolo müracaat isteyen de teklifini ediyor fakat ben hazır değilim ki.
Dost arıyorum hanım üyesiz diyenlerden birkaç ricam var. Kendinizi tanıtmanız şart. Azca da olsa ön bilgiye ihtiyacım var şu demek oluyor ki. Bunun haricinde yaşınız 37’yi geçmemeli. Olur da ciddi düşünürsek yaşa bakarım ben şu demek oluyor ki. Ondan sonrasında bir de şey var, bayanlara bakış açınız. Kibar mısınız, duygusal misiniz yoksa maço musunuz, bu biçim şeyleri da profilinize yazmanızı isterim.
Üye olmadan bir arkadaşlık sitesi bulmak fazlaca zor fakat iyi ki burası denk geldi. Şimdi görelim kimler iyi mi profil oluşturacak. Yaşımdan kaynaklı gözünüzde birazcık canlanayım isterim. Sarı saçlıyım, boyum uzun ve düzgüsel olarak bakımlıyım. Doğrusu beni beğeneceğinizi umuyorum. Kendime bakarım şu demek oluyor ki. Bakımsız hanım yoktur ki aslına bakarsanız. Her her her her her her neyse burası pek önemli değil. Bunun haricinde birkaç şey daha var.
Alınganım ben söylemeden edemeyeceğim. Hakikaten şakasına bile bir şey söylense derhal alınıyorum dostlar. Bu benim suçum mu bilemiyorum da kötü bir alışkanlık olduğuna inanırım. Alttan alın şu demek oluyor ki olur mu? İszlere ne olursa olsun ulaşacağım merak etmeyin sözüm olsun. Başka ne denir ki işte dost arıyorum diye buradayım. Güzel hanım olmanın verdiği cesaretle her insana şans vermiş olacağım. Son olarak da ilk muhabbette jigolo sitesi mevzusuna girmeyelim.

TagsAntalya hanım Antalya hanım dost Antalya jigolo sitesi sitesi hanım dost En yakın hanım arkadas jigolo müracaat isterim jigolo sitesi arayanlar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir