Antalya jigolo sevda

Sevda benim ismim. Buradan her insana devasa merhabalar. Aslına bakarsak dost arıyorum hanım üyesiz diyenler için buradayım. İlanımı açıyorum şimdi umut ederim iyi tıvıtır dul gelir üye olur. Bunun haricinde nasıl desem, ciddi adam dost arıyorum ben ya. Bıktım valla öyleki takılmak isteyenlerden. Yaşım 31. Artık Antalya jigolo sitesi çağına geldik yahu öyleki gezelim, tozalım falan bizlerden geçti. Bununla beraber her defasında benimle dost olmak isteyenler kendini 10 günde belli ediyor. jigolo müracaat isteyen de teklifini ediyor fakat ben hazır değilim ki.

Dost arıyorum hanım üyesiz diyenlerden birkaç ricam var. Kendinizi tanıtmanız şart. Azca da olsa ön bilgiye ihtiyacım var şu demek oluyor ki. Bunun haricinde yaşınız 37’yi geçmemeli. Olur da ciddi düşünürsek yaşa bakarım ben şu demek oluyor ki. Ondan sonrasında bir de şey var, bayanlara bakış açınız. Kibar mısınız, duygusal misiniz yoksa maço musunuz, bu biçim şeyleri da profilinize yazmanızı isterim.
Üye olmadan bir arkadaşlık sitesi bulmak fazlaca zor fakat iyi ki burası denk geldi. Şimdi görelim kimler nasıl profil oluşturacak. Yaşımdan kaynaklı gözünüzde birazcık canlanayım isterim. Sarı saçlıyım, boyum uzun ve düzgüsel olarak bakımlıyım. Doğrusu beni beğeneceğinizi umuyorum. Kendime bakarım şu demek oluyor ki. Bakımsız hanım yoktur ki aslına bakarsanız. Her her her her her her neyse burası pek önemli değil. Bunun haricinde birkaç şey daha var.

Alınganım ben söylemeden edemeyeceğim. Hakikaten şakasına bile bir şey söylense derhal alınıyorum dostlar. Bu benim suçum mu bilemiyorum da kötü bir alışkanlık olduğuna inanırım. Alttan alın şu demek oluyor ki olur mu? İszlere ne olursa olsun ulaşacağım merak etmeyin sözüm olsun. Başka ne denir ki işte dost arıyorum diye buradayım. Güzel hanım olmanın verdiği cesaretle her insana şans vermiş olacağım. Son olarak da ilk muhabbette Antalya jigolo ajansı mevzusuna girmeyelim.