İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sinem – İtalya

Sinem ben. İtalya jigolo sitesi ilanları mevzusunda arayış içinde olanlar için burada olduğumu söylemek isterim. Ben 29 yaşındayım. Roma’da yaşıyorum. Ailemle kalıyorum. Üniversite için buraya gelmiştik. Kaldık artık. Fakat bilemiyorum ben ya her yaz döneminde gelirim İstanbul’a fakat bu yıl gelemedim. O yüzden ilanımı açmak istedim. Her şeyin hayırlısı diyorum ilk olarak. Hayırsız olacaksa esasen Tanrı hiçbir şeyi nasip etmesin. Fakat birini de bulmam lazım. jigolo müracaat için naturel olarak. Ilkin dost olmanın daya doğru olacağı kanısındayım. Direkt derhal jigolo müracaat bana nazaran değil. Bir birimizi tanımak ısınmak alışmak.. Esasen sanmıyorum ki bu şekilde bir arkadaşlık yaşanmadan jigolo müracaat isteyenler olsun. İtalya jigolo sitesi ilanları da genel olarak buradaki genç ve güzel bayanlar tarafınca açılıyor. Şimdi sıra bende.
İtalya’da jigolo müracaat isteyen bayanlar daima var. Aslolan önemli olan doğru kişiyi bulmak. Bu tıpkı doğru erkeği bulmak benzer halde. Bunun haricinde insanların evliliğe bakış açısını da oldukça merak ediyor. Hakikaten sevmeden ilkin tıvıtır dul birbirine alışabilir mi ya da dost olabilir mi güvenli olun bilmiyorum. Yaşayıp göreceğiz işte. Bakalım ya ben inanıyorum fakat doğru aşkı bulacağıma. Bu yüzden bildiri atarken lütfen rica ediyorum kendinizi tanıtın ve aşka verdiğiniz değerden bahsedin. Ya bildiri atanlara numaramı veriyorum fakat ilkin anlamlı bir bildiri okumak isterim nedense.
Şimdi dostlar Türkiye’ye dönmek de isterim kalıcı olarak. Fakat sevgilim olmadan dönmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum niçin bu düşünce oluştu bende bilmiyorum fakat sanırım bu benim için bir amaç olacak. Doğrusu buraya kuru kuruya dönmek amaçsız olmak sanırım bana bir şey ifade etmiyor benzer halde.
Gerçi her yaz oradayım falan fakat şu şekilde güzel bir yerde evim olsa, görkemli bir sabaha uyansam kötü mü olurdu? jigolo müracaat için elimden geleni yapmak da isterim. Daima iyiyi ve güzeli arıyorum. Aşk olmasa da yaşam çekilmiyor ki dostlar yanlış mıyım bu mevzuda? Canımı da oldukça sıkmak istemiyorum her her her her her her neyse ya bildiri atın da dönelim konuşalım dostlar. Şimdilik ben kaçar. Umut ederim en kısa zamanda görüşürüz. Bildirimlerinizi heyecanla umuyorum

Tagsbayan dost olgun hanımefendi dost edinmek isterim olgun hanımefendi partner olgun hanımefendi profilleri olgun hanımefendi telefon numaraları jigolo sitesi arayanlar Jigolo jigolo arayan olgun hanımefendi jigolo arayan bayanlar yurt dışı jigolo sitesi yurt dışı jigolo

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir